نماینده مردم شریف کهگیلویه از محور ارتباطی یاسوج _ سرفاریاب (باغچه سادات) که بر اثر بارش های اخیر مسدود و در برخی نقاط ازبین رفته بود بازدید نمود.
نایب رئیس کمیسیون انرژی ضمن قدردانی از اقدامات مجموعه راهداری و فعالیت های شبانه روزی آنان، طی تماس تلفنی با معاون وزیر و مدیر عامل گاز کشور رایزنی و هماهنگی لازم را انجام داد تا دستگاهها و ماشین آلات شرکت ملی گاز که در منطقه حضور داشتند نسبت به بازسازی و بازگشایی جاده در اختیار  راهداری قرار گیرند.

سردار هاشمی پور همچنین از کانال های کشاورزی شهر سرفاریاب و روستای دهنو که  بر اثر بارش هاب اخیر در چند نقطه به کلی از بین رفته بودند بازدید کرد و از فرماندار و اداره جهاد کشاورزی شهرستان چرام خواست تا با کارشناسی دقیق  میزان خسارات وارده به بخش کشاورزی منطقه را برآورد و به ستاد بحران و استانداری جهت مساعدت اعلام نمایند.

سردار هاشمی پور با تأکید بر مرمت کانالهای کشاورزی جهت آبیاری مزارع اظهار داشت: با توجه به نیاز و درخواست کشاورزان منطقه، ضرورت دارد اداره جهاد کشاورزی شهرستان چرام هرچه سریع تر نسبت به تهیه طرح چگونگی بازسازی کانالهای کشاورزی اقدام نماید تا در صورت نیاز به لوله، نسبت به تأمین آن اقدام لازم به عمل آید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یاداشت >> آرشیو