پیام عدل هاشمی پور به مناسبت فرارسیدن هفته دولت

کد خبر: ۲۸۱
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی طی پیامی فرارسیدن هفته دولت را گرامی داشت.
بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن هفته دولت، فرصتی مناسبی جهت یادآوری و گرامیداشت یاد و خاطره دولتمردان فقیدی که نماد و الگوی خدمتگزاری و تلاش صادقانه برای رفع مشکلات و نیازمندی های مردم بودند تا جاییکه جان خویش را نثار نهال نوپای انقلاب نمودند.

شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر، دو اسطوره ی فراموش نشدنی که آوازه و رمز ماندگاری آنان  ساده زیستی و خدمت بی منت، به ولی نعمتان انقلاب بوده است.

ملت ایران از مسئولان اجرایی در رأس ریاست محترم جمهور و هیأت محترم وزیران انتظار دارند ضمن ارائه ی عملکرد در هفته دولت، با تأسی از رفتار آن نیک مردان، خدمتگزاری بیشتر و تلاش مضاعف برای ایجاد رفاه و آسایش مردم، به صورت جدی و اصولی در دستور کار آنان قرار گیرد.
اینجانب ضمن تأکید بر لزوم توجه بیشتر دولتمردان به مطالبات مردم و اجرایی شدن هرچه سریع تر انتظارات به حق آنان، فرصت را غنیمت شمرده و با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام رجایی و باهنر و همه شهیدان والامقام دولت، این هفته را به حضور ریاست محترم جمهور، هیئت دولت، استاندار محترم استان، همه مسئولان اجرایی و دلسوزان انقلاب تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
موفقیت روزافزون همراه با صحت و سربلندی همه مسئولان صدیق به نظام مقدس جمهوری اسلامی و توفیق پیروی همگان از مقام معظم رهبری را از خداوند سبحان مسئلت دارم.

عدل هاشمی پور

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یاداشت >> آرشیو