عدل هاشمی پور خبرداد:

وزیر ورزش و جوانان به کهگیلویه می آید

کد خبر: ۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
سردار هاشمی پور گفت: با حضور وزیر ورزش و جوانان علاوه بر طرح های افتتاح شده، چندین پروژه بزرگ دیگر شامل چمن مصنوعی و سالن های ورزشی چند منظوره در کهگیلویه بزرگ آماده بهره برداری می باشند.
نماینده مردم شریف کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در این باره گفت:خدای بزرگ را شاکرم که مردم، ورزشکاران و علاقمندان به ورزش شاهد رشد و توسعه ورزش کهگیلویه بزرگ از حیث زیر ساخت و کسب مدال و عناوین برتر در رشته های و رده های مختلف (آقایان و بانوان) در سطح ملی و بین المللی هستند.
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی احداث اماکن متعدد ورزشی و افتخارات کسب شده را توفیق الهی دانست و اظهار داشت: بی شک، حسن توجه، مساعدت و همکاری وزیر ورزش و جوانان، وزیر نفت و سازمان برنامه و بودجه کشور و استان، در سایه ی برنامه ریزی های انجام شده، قابل تقدیر و تحسین است و صمیمانه از این بزرگواران سپاسگزارم.

سردار هاشمی پور گفت: علاوه بر طرح های افتتاح شده، چندین پروژه بزرگ دیگر شامل چمن مصنوعی و سالن های ورزشی چند منظوره در کهگیلویه بزرگ آماده بهره برداری می باشند که با توجه به هماهنگی بعمل آمده بزودی دکتر سلطانی فر در استان و حوزه انتخابیه حضور پیدا می کنند و آنها را افتتاح و در اختیار ورزشکاران و علاقمندان به ورزش قرار خواهند داد.

نماینده مردم شهرستان های 4 گانه ضمن اظهار امیدواری به آغاز عملیات اجرایی چندین طرح دیگر به توجه به نیازمندی و مطالبه ورزشکاران اظهار داشت: از استاندار محترم، مدیرکل ورزش و جوانان استان و همکاران، ادارات تابعه در مناطق، ناظران، مشاوران و پیمانکاران طرح های افتتاح شده و آماده بهره برداری و در دست اقدام سپاسگزارم و ان شاءالله در سفر وزیر پروژه های دیگری بنا به نیاز، تعریف و در دستور کار قرار خواهد گرفت.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یاداشت >> آرشیو