آیین افتتاح پروژه های ورزشی شهرستان های کهگیلویه و بهمئی با حضور وزیر ورزش وجوانان، نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.


نماینده مردم شریف کهگیلویه در آیین افتتاح پروژه های ورزشی شهرستان های کهگیلویه و بهمئی در حضور دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، دکتر کلانتری استاندار، مدیرکل ورزش و جوانان استان، ائمه جمعه و سایر مسئولان استانی و شهرستانی گفت:حجم اقدامات و خدمات انجام شده، تجهیزات و امکانات ورزشی، مساعدت به ورزشکاران و مدال آوران از طریق خیرین، ترمیم، احداث و توسعه زیر ساخت ورزش کهگیلویه بزرگ در سه و نیم سال گذشته بیش از 37 سال گذشته بوده است.

سردار هاشمی پور با اشاره به اینکه در این مدت 27 چمن مصنوعی و 6 سالن چند منظوره و ... احداث، در دست اقدام و دستور کار است اظهار داشت: همه اینها از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است که افزایش چشمگیر سرانه ورزشی و رضایتمندی ورزشکاران، ورزش دوستان و مردم را فراهم آورده است.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر و قدردانی ویژه از وزیر ورزش و جوانان، وزیر نفت، استاندار، مدیرکل ورزش و مجموعه ادارات تابعه، مشاوران، ناظران، پیمانکاران و همه عوامل اجرایی طرح‌های مذکور گفت:  در این سفر دو سالن ورزشی دوقلوی چند منظوره، دو خانه جوان و دو چمن مصنوعی با پیگیری های مجدانه و تلاش های همه جانبه ی مسئولان ذکر شده با حضور دکتر سلطانی فر بهره برداری و به مردم هدیه شد.

خادم مردم در خانه ملت از عموم مردم به ویژه متولیان امر و کسانی که از این اماکن ورزشی استفاده می کنند تقاضا نمود که در حفظ و نگهداری آنها کوشا باشند.

سردار هاشمی پور همچنین از پیشنهاد و پیگیری جدی بسته ورزشی دیگری خبر داد که تصویب، تأمین اعتبار و ابلاغ آنها در آینده نزدیک صورت می گیرد.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یاداشت >> آرشیو