به همت هاشمی پور صورت گرفت:
دو آموزشگاه در کهگیلویه به همت نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس به فن آوری های جدید آموزشی تجهیز شدند.

نماینده مردم کهکیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی گفت:با رایزنی و هماهنگی با وزارت آموزش و پرورش مدارس شبانه روزی شهید رجایی و نمونه دولتی جوادیه در مقطع متوسطه اول به سیستم IT تجهیز شدند.
سردار هاشمی پور ضمن تشکر از پیگیری مسئولان مدارس نامبرده اظهار داشت:این تجهیزات شامل 27 دستگاه رایانه و لوازم جانبی است که در دو اتاق ویژه در این دو مدرسه راه اندازی شده است.
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: برای تجهیز این دو مدرسه به فن آوری های جدید آموزشی مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال هزینه شده است.

خادم مردم در مجلس ضمن توصیه اکید به دانش آموزان در قدر دانستن حق والدین و استاد و تلاش در جهت فراگیری علم و دانش و تربیت اسلامی گفت: دانش آموزان سرمایه ها و آینده سازان کشور عزیزمان هستند بنابراین هرگونه هزینه در حوزه فرهنگ و آموزش سرما.یه گذاری است و در این راه خوشبختانه اقدامات خوبی انجام گرفته که در جهت استمرار آن مصمم هستیم.

مهندس هاشمی پور اظهار داشت:  این تجهیزات نوین متصل به شبکه اینترنت و ویدیو پروژکتور هستند که علاوه بر استفاده دانش آموزان به صورت تخصصی، قابلیت برگزاری آزمون های ضمن خدمت برای دبیران و کارکنان و سایر نیازمندی های تحصیلی دانش آموزان را دارا می باشند.
نماینده مردم در مجلس از مدیران مدارس نامبرده خواست که همکاری لازم جهت استفاده دانش آموزان سایر مدارس از این فن آوری را داشته باشند ضمن اینکه نهایت مراقبت و دقت را در نگهداری این تجهیزات بعمل آورند.

لازم به ذکر است در آیین بهره برداری از این فضای فنی آموزشی، مسئولان اداره آموزش و پرورش شهرستان، مدیران، معلمان، دانش آموزان و برخی از اولیاء حضور داشتند که از تلاش، پیگیری و مساعدت سردار هاشمی پور تشکر و قدردانی نمودند.

پورکپور مدیر آموزش و پرورش کهگیلویه در این برنامه گفت: همواره در آموزش و پرورش به خصوص توسعه و تجهیز و مسائل مربوط به دانش آموزان، نماینده مردم را همیار و در کنار خود می بینیم و از زحمات و خدمات گسترده و تأثیر گذارش صمیمانه سپاسگزاریم.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یاداشت >> آرشیو