مادر سردار حاج عدل هاشمی پور در میان مشایعت با شکوه مردم شریف و قدرشناس کهگیلویه و بویراحمد و استان های همجوار رهسپار منزل ابدی شد.

با حضور پر شور گروه های مختلف مردم قدر شناس و مسئولان کشوری و استانی ، مادر سردار حاج عدل هاشمی پور نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی در آرامگاه ابدی خود آرام گرفت‌.

مردم و مسئولان از استان های مختلف در دهدشت حضور یافته و در آیین با شکوه با شرکت قاطبه مردم استان به ویژه از کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده تشییع کننده گان را مشایعت کردند.

نماز بر مرحومه بی بی نازلی آسفیده مادر سردار هاشمی پور توسط حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه دهدشت قرائت و سپس در آرامستان جدید شهر دهدشت به خاک سپارده شد.

گردهمایی مردم و مسئولان کشوری و لشکری به صورت حضوری یا ارسال پیام و تلفن در گذشت والده سردار هاشمی پور را به وی تسلیت گفتند.

شخصیت های مهم لشکری و کشوری از جمله: دکتر لاریحانی رئیس قوه مقننه، مهندس زنگنه وزیر نفت و مجموعه معاونین، سردار فلاح زاده، و تعداد زیادی از سرداران دوران دفاع مقدس، مجمع نمایندگان استان، ریاست کمیسیون انرژی و اعضای کمیسیون، و تعدادی دیگر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، استاندار و مجمع شورای اداری استان و شهرستانهای کهگیلویه بزرگ، مدیران محلی شهرستان ها و بخش های استان در پیام های کتبی و تلفنی به سردار حاج عدل هاشمی پور در گذشت مادر گرامیشان را تسلیت گفتند.

پس از تشییع نیز گروه های مختلف مردم از تیره ها و طوائف مختلف، مسئولان کشوری و استانی در مسجد امام رضا (ع) شهر دهدشت حضور یافته و به سردار هاشمی پور تسلیت گفتند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یاداشت >> آرشیو