مراسم گرامیداشت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش با حضور سردار هاشمی پور نماینده مردم شریف گهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی برکنار شد.
در این برنامه ی با شکوه معنوی که با دکلمه، شعر در وصف شهید و شهادت، نوحه سرایی، سینه زنی، روضه و سخنرانی همراه بود نماینده مردم در مجلس، آحاد مردم از جمله  زنان و مردان به ویژه جوانان، روحانیت معظم، خانواده های معظم شاهد، ایثارگر و آزاده حضور پیدا کرده و به مقام شامخ شهید و شهادت بالاخص سردار سپهبد قاسم سلیمانی و فرماندهان همرزمش ادای احترام و با آرمان های آن سبکبالان عاشق و با منویات مقام عظمای ولایت تجدید بیعت نمودند.
سردار وهابی زاده از فرماندهان نامی دوران دفاع مقدس در این برنامه گفت: آمریکای مدعی قدرت تسلیحاتی، تدارکاتی و تجهیزاتی که به زعم باطل خود بر دنیا برتری دارد از حاج قاسم آنچنان ترس و وحشت داشته که همواره وی را بالای سر خود احساس میکرد چرا که سردار دلها برای آمریکا و متحدان منطقه ای اش بزرگترین خطر بود.
این یادگار دفاع مقدس مزیت و ویژگی سردار سلیمانی را برگرفته از سیره ی نبوی و امامان دانست و افزود: حاج قاسم همواره با قرآن مأنوس بود و با زیردستان مهربان و خاکی.
این مدافع حرم همراهی سردار سلیمانی با مردم در تمامی مشکلات و مسائل داخل کشور از جمله حضور در حوادث و بلایای طبیعی مانند زلزله کرمان به همراه رهبر معظم انقلاب برای خدمت رسانی و رفع مشکلات را از افتخارات و اقدامات مهم و خداپسندانه سردار سلیمانی برشمرد و اظهار داشت: شهید سپهبد سلیمانی تنها یک فرمانده نظامی نبود بلکه یک فرمانده بین المللی و نابغه سیاسی، عبادی و اعتقادی به تمام معنا و در واقع رهبر چندین کشور بود.
همرزم شهید سلیمانی ائتلاف میان کشور های اسلامی مانند ایران، سوریه، لبنان، عراق و گروه های جهادی زینبیون، فاطمیون، حزب الله لبنان و مدافعان حرم به نام محور مقاومت را در مقابل ظلم و کفر به وجود آورد و موفق به نابودی کامل داعش گردید که از بزرگترین شکست های آمریکا و استکبار بوده است.
سردار سلیمانی که یک اسلام شناس و جهان شناس تابع و سرباز ولایت بود شهادتش زمین لرزه ای بزرگ در کره خاکی به وجود آورد که ریشترش قابل بیان نیست.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یاداشت >> آرشیو