نماینده مردم شریف کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی طی پیامی انتصاب حجت الإسلام و المسلمین سید نصیر حسینی را به سمت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر یاسوج تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب حجه الاسلام سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر یاسوج

با سلام و تحیات الهی؛

انتصاب مدبرانه ی جنابعالی به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امامت جمعه شهر یاسوج با حکم رهبر معظم انقلاب، نشان دهنده شایستگی، تعهد، تقوا، دانایی، توانایی، خدمتگزاری و پیشینه ی ارزشمندتان می باشد که ان شاءالله برای مردم منشأ خیر و برکت خواهد بود.

اینجانب ضمن سپاسگزاری از خدمات حضرت حجه الاسلام والمسلمین ملک حسینی و حضرت حجه الاسلام والمسلمین حسینی، مناصب جدید را صمیمانه خدمت جنابعالی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

حسن اعتماد معظم له آنگونه که خود فرموده اند زوایا و انتظارات متعددی دارد از جمله: حضور مردمی و ارتباط صمیمی با همه اقشار، رابطه پدرانه با نوجوانان و نونهالان به همراه تبیین و هدایت دینی و سیاسی مردم در کنار اظهار لطف ایشان به مردم استان و اذعان به وجود ارزشهای دینی و انقلابی قوم لر و دیگر ساکنان این استان غیور، بیان سابقه ی مبارزاتی این مردم شریف در قبل از انقلاب و حضورشان در تمامی صحنه های پس از انقلاب، در پیام رهبر فرزانه انقلاب قطعا در راستای ارزشگذاری به مردم، پویایی در ادامه مسیر، حرکت در جهت تحقق اهداف عالیه نظام و تبیین گام دوم انقلاب است که وظیفه می دانم خاضعانه تشکر نمایم.

توفیقات روزافزون در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و پرتو رهنمودها و منویات مقام عظمای ولایت را از خداوند سبحان برایتان مسئلت دارم.

عدل هاشمی پور

نماینده مردم شریف شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یاداشت >> آرشیو