سردار عدل هاشمی پور به منظور سرکشی و تلاش در جهت خدمت رسانی بیشتر، به دیدار مردم بخش دشمن زیاری رفت و از نزدیک و به صورت چهره به چهره با آنان به گفت و گو نشست.
در این سفر، فرماندار کهگیلویه، بخشدار مرکزی و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی از قبیل بنیاد مسکن، اداره راه، راهداری و حمل و نقل، برق، مخابرات و اداره گاز نیز حضور داشتند.
 نماینده مردم در مجلس و سایر مسئولانی که حضور داشتند با حضور درگلزار شهدا و ادای احترام به شهدای روستای سادات مشهدی سفر خود را آغاز نمودند.
سردار هاشمی پور با حضور در مدارس روستا با دانش آموزان،  آموزگاران و دبیران مدارس به گفت و گو پرداخت.
عمده مشکلات این مدارس و سایر مدارس روستاهای در مسیر و مورد بازدید عبارتند از :
فرسودگی ساختمان یک مدرسه،
نبود آب سردکن، فرسودگی دستگاهها و تجهیزات آموزشی، کمبود کامپیوتر و نبود پروژکتور،  کمبود وسایل سرمایشی و گرمایشی، نبود وسایل ورزشی و ...
برخی کلاس های درس درب نداشتند و اکثر پنجره ها فاقد شیشه بودند.

 نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی به دانش آموزان و معلمان آنها متعهد شد که برخی از این نواقص را از طریق خیرین و برخی مشکلات جزئی دیگر را از طریق دفتر ارتباطات مردمی خود، مرتفع می نماید.
سردار هاشمی پور از دانش آموزان و مسئولان مدارس خواست که در حفظ و نگهداری ساختمان، کلاس های درس و اموال آموزشگاه کوشا باشند و به بحث زیبا سازی و نشاط مدرسه توجه ویژه داشته باشند.

زیرسازی و آسفالت خیابان سادات مشهدی توسط بنیاد مسکن با همکاری اداره برق، پس از رفع معارضات محلی،
پیگیری قیر و آسفالت جاده اصلی (ورود تا خروج) روستا توسط راه و شهرسازی
پیگیری رفع مشکلات اینترنتی روستاهای دهستان،
پیگیری و تلاش در جهت کمک به مساجد روستاها و انجام تعمیرات مورد نیاز.

لازم به ذکر است که کلاس های درس مدرسه ابتدایی سادات مشهدی وضعیت مناسبی نداشتند و مقرر شد با هماهنگی مسئولان آموزش و پرورش از طریق دفتر ارتباطات مردمی نماینده سفیدکاری گردد

در پایان این دیدار صمیمی، نماینده مردم از استقبال و صبر و حوصله مردم، همراهی، احساس مسئولیت و زحمات فرماندار، بخشدار مرکزی، دهیاران و  مدیران ادارات تشکر و قدر دانی نمود.
 همچنین مردم و دهیاران از خدمات و تلاش های مجدانه مهندس هاشمی پور، فرماندار، بخشدار و مسئولان ادارات تشکر نمودند..

از نکات مهم و برجسته این سفر، استقبال و بدرقه صمیمانه و پرشور مردم این روستاها بود که مهندس عدل هاشمی پور از آنان متواضعانه تشکر و سپاسگزاری نمود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
یاداشت >> آرشیو